هدایای تبلیغاتی شب یلدا

هدایای تبلیغاتی شب یلدا برای شرکت ها و افراد، محصولاتی، اغلب با نماد شب یلدا می باشد.

تنوع محصولات تبلیغاتی شب یلدا، میتواند بسیار باشد و شما با توجه به بوجه و هویت برند خود محصولات را انتخاب کنید. اما باید در نظر داشته باشید، در صورتی که ویژگی نماد یلدا و کاربردی بودن را داشته باشد، می تواند بسیار برای افراد دریافت کننده خوشایند و برای برند شما مشتری بالقوه داشته باشد.

مجموعه LVD، در راستای هدایای تبلیغاتی یلدا، محصولات خود را با حک شعرهای حافظ ارایه می دهد و هر فرد با انتخاب محصول، فال خود را انتخاب می کند.

به دلیل تولید کننده بودن مجموعه LVD، علاوه بر هدایای تبلیغاتی موجود در سایت، محصولات با ایده و طرح شما، تولید و ارایه می شود.

شب یَلدا یا شب چلّه چیست ؟

یکی از کهن‌ترین جشن های ایرانی است در این جشن که، بلندترین شب سال و به دنبال آن بلندتر شدن طول روزها در نیم کرده شمالی، که مصادف با انقلاب زمستانی است، گرامی داشته می‌شود.شب یلدا به غروب آفتاب ۳۰ آذر (آخرین روز پاییز) تا طلوع آفتاب در ۱ دی (نخستین روز زمستان) گفته می‌شود. خانواده‌های ایرانی در شب یلدا، معمولاً شامی فاخر و همچنین انواع میوه‌ها، مانند هندوانه و انار را مهیا و دور هم سرو می‌کنند. در این جشن سرو تنقلات، شاهنامه خوانی، قصه‌گویی بزرگان خانواده برای دیگر اعضای فامیل و همچنین فالگیری با دیوان حافظ رایج است.

برای مشاوره هدایای تبلیغاتی شب یلدای کسب و کارتان، تماس بگیرید

09025002175

برای مشاوره هدایای تبلیغاتی شب یلدای کسب و کارتان، تماس بگیرید

09025002175