تولید کننده هدایای تبلیغاتی

تولید کننده هدایای تبلیغاتی یعنی تامین کننده و هسته های اصلی مجموعه های هدایای تبلیغاتی.

در مطلب موجود در سایت با عنوان هدایای تبلیغاتی گفته شده است، هدایای تبلیغاتی عنوانی می باشد که در بازار تبلیغات امروز بسیارمهم و تاثیر گذار بوده است.

مجموعه های بسیاری وجود دارند که انواع هدایای تبلیغاتی با متریال و طرح های متفاوت را از تولید کننده ها تهیه و به مشتری های موجود، که شرکت ها و سازمان ها می باشند ارایه میدهند.

به طورکلی نسبت به گذشته، تعداد مجموعه های واسط بین تولید کننده و مصرف کننده بسیار افزایش پیدا کرده است. یعنی در سال های گذشته شما تولید کننده هدایای تبلیغاتی در زمان خرید ملاقات میکردید،

خرید از تولید کننده یا تهیه کننده

شرکت ها ویا سازمان ها بوجه های مختلفی در طول سال  برای تبلیغات در نظر می گیرند که می تواند از انواع روش های تبلیغات بهره ببرند.

در صورتی که انتخاب آنها هدایای تبلیغاتی باشد، شرکت ها و سازمان ها می توانند از طریق جستجوی هدایای تبلیغاتی دراینترنت به راحتی محصولات و مشخصات کلی از جمله :

 • متریال
 • کاربرد محصول
 • نحوه سفارش
 • قیمت محصول
 • و…

دسترسی پیدا کنند.

نکته مهم این می  باشد که آیا خرید از مجموعه های هدایای تبلیغاتی که تولید کننده هستند بهتر می باشد ویا مجموعه های هدایای تبلیغاتی که فقط تهیه کننده هستند؟

مزایای خرید از تولید کننده هدایای تبلیغاتی

 • قیمت ارزان تر و مقرون به صرفه

تولید کننده ها و تهیه کننده ها، قیمت محصولات را با توجه به پارامترهای موجود در تولید مانند :

 • متریال
 • نوع ساخت
 • دستمزد
 • و…

تعیین میکنند و قیمت نهایی محصول اعلام می شود.

بنابراین اغلب قیمت های تولید کننده، پایین تر و مقرون به صرفه تر می باشد.

خرید از تولید کننده، به دلیل نبود واسط، میتواند باعث این موضوع شود که شما با بوجه کم هم بتوانید هدایای تبلیغاتی را تهیه و مورد استفاده قرار دهید.

جهت مشاوره حرفه ای هدایای تبلیغاتی مناسب کسب و کارتان تماس بگیرید

09025002175

 • امکان تغیرات در محصول موجود در بازار تبلیغات

هدایای تبلیغاتی اکثرا به صورت تیراژ به فروش میرسند.گاهی شرکت ها و سازمان ها هنگام خرید هدایای تبلیغاتی میخواهند تغییری ایجاد کنند و عموما تولید کنند تا وضعیتی که محصول امکان تغییر داشته باشد به مشتری این حق را میدهد.اما تهیه کننده دستش برای تغییر چندان باز نمی باشد.

 • تولید هدایای تبلیغاتی اختصاصی

شما با جستتجو می توانید انواع هدایای تبلیغاتی را یا تنوع بالا پیدا کنید.اما برای داشتن هدایای اختصاصی باید تولید کننده را پیدا کنید تا طرح مدنظر شما را تولید و ارایه دهد.

استفاده از هدایای تبلیغاتی اختصاصی و منحصر به فرد، شما را خاص نشان می دهد.

کارگاه های تولید هدایای تبلیغاتی

محصولات تبلیغاتی با هرمتریال، طرح و قیمت که باشند در کارگاهی تولید می شوند.البته این موضوع برای محصولاتی می باشد که تولید ایران باشند و باید بدانیم که گاهی هم از محصولات خارجی استفاده می شود.

کارگاه ها با توجه به نوع محصولات تبلیغاتی از یک دیگر متمایز می باشد. مثلا کارگاه های تولید هدایای تبلیغاتی چوبی عموما در محدوده ای کارگاهی و به اصطلاح غیر مسکونی می باشند زیرا صدا و آلودگی از دستگاه ها ایجاد می شود.

کارگاه ها برای تولید محصولات تبلیغاتی اکثرا محصول با یک متریال ویا محصولاتی در یک حیطه تولید میکنند و پراکندگی تولیدی زیادی ندارند.

عموما دفاتر فروش تولید کننده های محصولات تبلیغاتی در نزدیکی کارگاه می باشند.

برای گفته انتهایی باید بدانید مجموعه های تهیه ی هدایای تبلیغاتی با مزایای داشتن محصولات متنوع با متریال متفاوت، شما را در انتخاب با دست بازتر هدایت می کنند.که در این صورت شما انتخاب گسترده تر خواهید داشت و این موضوع اهمیت دارد.

به طورکلی با توجه به گسترش تعداد بالای تهیه کننده محصولات تبلیغاتی میتوان گفت شما خواه ناخواه مشتری یک مجموعه تهیه کننده خواهید بود و این موضوع مشکلی نمی باشد و حتما شما را به مقصد می رساند.

شرکت ها و سازمان ها برای خرید محصولات تبلیغاتی میتوانند از تولید کننده ویا تهیه کننده ها بهره ببرند و نباید هیچ یک از این دو مجموعه را بد یا خوب نامگذاری کرد.

خرید هدایای تبلیغاتی از طریق تولید کننده مزایایی دارد که شما میتوانید از آن بهره ببرید. برای خرید هدایای تبلیغاتی چوبی از تولید کننده، میتوانید از طریق تماس با ما در ارتباط باشید.

جهت مشاوره حرفه ای هدایای تبلیغاتی مناسب کسب و کارتان تماس بگیرید

09025002175